W sobotę 21 października 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasiczynie Seniorzy  obchodzili swoje święto „Dzień Seniora”.

Zebranych Seniorów przywitała przewodnicząca Rady Seniorów P. Danuta Mucha, Wójt Gminy P. Tadeusz Bobek  oraz przewodniczący Rady Gminy P. Krzysztof Lewczuk.

W części artystycznej grupa teatralna „Supełek” z GOK wystawiła zebranym spektakl muzyczny  „Akademia Pana Kleksa” .

O wykwintny poczęstunek zadbali sami członkowie Rady Seniorów z szefem kuchni Grzegorzem Chachurą na czele. Rozmowy i  wesoła zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Dzień Seniora zorganizowany został przez Radę Seniorów Gminy Krasiczyn i GOK Krasiczyn a głównym założeniem spotkania  była integracja, wspólne spędzanie czasu oraz dobra zabawa.