Sprawozdanie ze spotkania opłatkowego Seniorów z gminy Krasiczyn

Dnia 28.01.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury  w Krasiczynie odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów z terenu naszej gminy. W spotkaniu uczestniczyła grupa ponad 60 osób, a wśród nich zaproszeni goście: Wójt Gminy p. Tadeusz Bobek, Przewodniczący Rady Gminy p. Mieczysław Wojciechowski, Sekretarz Gminy p. Jerzy Gruszecki, z małżonkami, Skarbnik Gminy p. Ewa Pokropska oraz Przewodnicząca Komisji Ogólnospołecznej Oświaty, Kultury Sportu i Turystyki p. Marta Kochanowicz. Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady Seniorów p. Danuta Mucha złożyli zebranym najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia w Nowym Roku. W spotkaniu uczestniczyli też Księża z Krasiczyńskiej Parafii i z Rektoratu Tarnawce, którzy również przyłączyli się do życzeń. Po ich ciepłych słowach nastąpiło symboliczne łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Spotkanie uświetnił występ grupy teatralnej z GOK przedstawiając „Jasełka”, który dostarczył zgromadzonym wielu wzruszeń. Przy stole Seniorzy mieli okazję nie tylko do wspólnego kolędowania, ale w miłej, rodzinnej atmosferze mogli  porozmawiać o swoich codziennych sprawach. Wspólne biesiadowanie trwało do późnych godzin wieczornych. Uroczystość została zorganizowana przez gminę Krasiczyn, Radę Seniorów i GOK Krasiczyn.

Przewodnicząca Rady Seniorów

Danuta Mucha